Megújult borlappal várjuk kedves vendégeinket!
Megújult borlappal várjuk kedves vendégeinket!
Minden héten különleges ajánlatokkal várjuk Vendégeinket
Minden héten különleges ajánlatokkal várjuk Vendégeinket
2019.08.01.től a napi menü elvitelre való megrendelését aznap csak 10-óráig tudjuk fogadni!!
Szakács, felszolgáló álláslehetőség!
Szakács, felszolgáló álláslehetőség!

Karácsonyi Ajánlatok – 2025

Karácsonyi Ajánlatok – VÁMHÁZ FOGADÓ 4 személyes karácsonyi tál: 22.000.-Ft 1 adag: Gödöllői sertés szűz pecsenye, baconba göngyölve,(kacsamáj, gomba, borsó) […]

Szilveszteri ajánlatunk megrendelésre!

„A” menü négy személyes tál. 12.200.-Ft/tál 1 adag Pankómorzsában sült aszalt paradicsommal, pesztóval töltve 1 adag Vaslaponsült csirkemell, feketeerdő sonkával, […]

A komáromi vámház története

A városok vagy egyes községek útburkolatának igénybevétele alapján a fuvarok, állatok, és vasúti szállítmányok után ún. kövezetvám-illetéket szedtek.Komárom szabad királyi város kövezetvám-szedési joga feltehetően 1862-ben jött létre. Ajogot a város kezdetben három, később hatévenkénti időtartamokra gyakorolta.a kövezetvám-sorompók mellé ideiglenes fa bódékat állítottak fel, de miután a kövezetszedők részére e helyeken emelt ideiglenes fa bódék nem olyanok, amelyekben a kövezetvám szedők a téli zord idő viszontagságai ellen is védve vannak, az ott alkalmazandott kövezetvám szedők részére megfelelő szilárd anyagból épült kövezetvám szedő házakat emel. A kövezetvám-szedő házakat az Ó-Szőny, felé, Ács felé, és Igmánd felé vezetó úton építették fel.A vámházak felállítását követően 1898-ban alkotott rendelet kimondta, hogy a Duna jobb parti vámsorompókat meg kell szüntetni.A minisztérium 1901-ben újabb 6 évre engedélyezte a város által kért helyeken a kövezetvám-szedési jogot. Az 1924 előtti időszakban az ácsi vámház új helyen, az Ácsi út déli oldalára, a Monostori erőd bejáratával szemben építették fel. A képviselő-testületi határozat szerint az ácsi vámházhoz egy előtérből és tornácból álló toldalékot építettek. Amunkával megbízzuk Komáromi Kálmán helybeli építőmester és Petőcz János helybeli asztalosmester legolcsób ajánlattevőket. A komáromiak emlékezete szerintaz utolsó vámszedő Tóth néni volt. A három Vámház közül ez az épület őrizte meg legjobban alakját.A romos és elhanyagolt épületet családunk 2009-ben megvásárolta és eredeti állapotában visszaépítette és 2011-ben megnyitotta fogadóját.

Heti Menü

Ár: 2400 Ft
2026. 06. 15. 06. 19.
Ár: 2400.-Ft
Hétfő:
Leves:Vajasgaluska leves
A Menü:Sertés csíkok, (kolbásszal, szalonnával, lecsós), szarvacska tésztával, almapaprikával
B Menü:Sokmagvas rántott csirkemell, burgonyapürével, csemege uborkával
Kedd:
Leves:Zöldség leves, masni tésztával
A Menü:Lyoni tarja szelet, sült burgonyával, csalamádéval
B Menü:Provanci roston csirke csíkok, rizzsel, tzatzikivel
Szerda :
Leves:Sültpaprika krém leves, pirítóssal
A Menü:Csirke pörkölt, (comb), kagyló tésztával, kovászos uborkával
B Menü:Fish and chips, burgonyával, remulád mártással
Csütörtök:
Leves:Húsleves, cérnametélttel
A Menü: Székelykáposzta, kenyérrel
B Menü:Mustárban pácolt rántott karaj, rizibizivel, káposzta salátával
Péntek:
Leves:Gulyás leves, kenyérrel
A Menü:Tejszínes gombás csirke csíkok, farfalle tésztával
B Menü:Császármorzsa, fahéjas szilva szósszal

Közérdekű információ

Éttermünk nem állatbarát! A belső termeinkbe nem szabad állatokat behozni, csak a teraszra.

Ajánlataink

Nagyszerű, egyedi kulináris élményt nyújt éttermünk, ahol minden kedves betérőt szeretettel látunk. Szombaton és Vasárnap különleges ajánlatokkal várjuk Kedves Vendégeinket!

Ebéd

Minden hétköznap 2 féle menüajánlattal, szombaton és vasárnap különleges ajánlatokkal várjuk Kedves Vendégeinket!

Reggeli

Szokták mondani, hogy egy jó reggeli megágyaz a napnak és nélküle nem is érdemes belekezdeni.

Vacsora

Kóstolja meg Ön is különleges ajánlatainkat, válasszon étlapunkról kedve, ízlésvilága szerint!

Rólunk mondták

Vélemények
  • positive review  

    Borbála Kovácsné KB Virágálmok Avatar Borbála Kovácsné
    június 27, 2016

    negative review  Az elviteles kaja nagyon rossz. Se íze se semmi.. Régen nagyon finom volt. De amit most tálalnak az moslék!! Húsleves vagy inkabb forró vizes olaj tésztával és répával. És még sorolhatnám. Borzalom. Kérdezem én ezt szakács csinálja? Mert akkor szakmát tèvesztett de nagyon erősen. Csalódás csalódás hátán. Régen jók voltatok mi lett veletek?

    Lantos Dávid Avatar Lantos Dávid
    augusztus 24, 2020

    negative review  a kiszolgálás elèg rossz ès nagyon bunkók.

    Kiss Péterné Avatar Kiss Péterné
    szeptember 15, 2019

    positive review  Gyönyörű hely,nagyon finom és bőséges ételek,remek kiszolgálás!Maximálisan elégedettek voltunk a férjemmel! Mindenképp visszalátogatunk még ide 🙂

    Kitti Kertész-Kovács Avatar Kitti Kertész-Kovács
    október 5, 2017

    positive review  Egy olyan hely amit bátran merem ajánlani a legkritikusabb barátaimnak is!Igényes , tiszta, világos és hangulatos hely!!Nagyon kedves és gyors kiszolgálás,mutatós nagyon finom és kiadós adagok! Árérték arány teljesen megfelelő!Jól éreztük magunkat,teli hassal,jó szájízzel és jó hangulatban távoztunk! Köszönjük Vámház Fogadó !

    Barnabás Hegyi Avatar Barnabás Hegyi
    december 30, 2017

    positive review  Kedves kiszolgálás. Ár-érték arányban tökéletes,finom ízletes szépen tálalt ételek.

    Mónika Takács Avatar Mónika Takács
    május 24, 2021

    positive review  

    Bak Gábor DjGrosso Avatar Bak Gábor
    május 17, 2017

    positive review  

    Lili Matolcsi Avatar Lili Matolcsi
    november 13, 2016

    positive review  Nagyon kellemes hely, a teltház ellenére gyors kiszolgálás. Az ételeink ízletesek voltak és ár-érték arányban korrekt volt. Visszatérünk!

    Gáti-Bőti Mariann Avatar Gáti-Bőti Mariann
    április 29, 2018

    Gerencsér Anita Avatar Gerencsér Anita
    november 10, 2016
  • positive review  Udvarias, kedves kiszolgálás. Finom ételek, nagy adagok, megfizethető áron. Ha legközelebb erre járunk, visszatérünk még.

    Bodnárné Opovszki Edit Avatar Bodnárné Opovszki
    augusztus 4, 2018

    positive review  

    Rita Eckl Katona Avatar Rita Eckl
    március 15, 2017

    positive review  Hatalmas adag, nagyon finom ételek és kávé � kedves gyors kiszolgálás, kedvező árak. Csak ajánlani tudom

    Maki Mono Avatar Maki Mono
    október 13, 2017

    positive review  Kellemes hely, gyors kiszolgálás, kedves felszolgálók, finom ételek. 😉

    Czira Attila Avatar Czira Attila
    augusztus 7, 2017

    positive review  

    Ditti Kun Avatar Ditti Kun
    január 28, 2018

    positive review  

    Ábrahám Adrienn Avatar Ábrahám Adrienn
    május 17, 2017

    positive review  

    Ali Rédvai Avatar Ali Rédvai
    február 21, 2018

    positive review  Gyorsak, finom a főztjük, kedvesek. Mindenkinek jó szívvel ajánlom. Nem árt előre asztalt foglaltatni... 😉

    Halász Péter Avatar Halász Péter
    június 15, 2020

    positive review  Jó érték-ár arány ,ízletes ételek,nagy adagok,bőséges választék,kedves személyzet és jó szakács!Talán a tésztafélék hiányoznak az étlapról.

    József Bartha Avatar József Bartha
    október 26, 2019

    Tegnap egy lakodalomban lehettem Dj. az étteremben! Ritkàn mondok ilyet, maximálisan meg voltam elégedve mindennel! Tovàbbi szép jövőt kívànok az ètteremnek!

    Lajos Neuvirth Bóli Avatar Lajos Neuvirth
    augusztus 27, 2017
  • negative review  

    László Kiss Avatar László Kiss
    október 18, 2016

    positive review  Komárom legjobb étterme 👍

    Judit Rigó Avatar Judit Rigó
    november 15, 2019

    positive review  

    Zsuzsanna Mező Avatar Zsuzsanna Mező
    február 18, 2017

    positive review  Jók az ételek, nagy a választék, és a kiszolgálás is kifogástalan!

    KR Ilona Avatar KR Ilona
    december 27, 2017

    positive review  Többen voltun és a hely is tele volt, mégis gyors volt a kiszolgálás. Minden nagyon finom és ízletes volt, hatalmas adagokkal és nagyon is ügyfélbarát árakkal. Asztalfoglalás erősen ajánlott. Biztos jövünk még

    Viktor Szabó Avatar Viktor Szabó
    október 20, 2019

    positive review  Remek volt minden, a pisztráng és a csirke egyaránt. Gyors és udvarias kiszolgálás, igazán vendégbarát. Ár-érték arány kiemelkedő.

    Katalin Jusztina Bogyay Avatar Katalin Jusztina
    június 6, 2020

    Ágika Kovács Avatar Ágika Kovács
    június 30, 2017

    negative review  Bementem a feleségemmel illetve a 4 és 6 éves lányaimmal szomjasan éhesen, étlapot rögtön kaptunk majd több mint fél órán át nem történt semmi se az ital se az étel rendelést nem tudtuk leadni. Mikor meguntuk a várakozást, felkeltünk köszöntünk de még csak válaszra se méltattak minket. Tőlünk egy nagy NULLÁT érdemelnek!

    Zoltán Simon Avatar Zoltán Simon
    július 18, 2021

    positive review  Nagyon elnyerte tetszésünket az étterem, hangulatos belső tér, finom ételek,bőséges adag, udvarias, gyors kiszolgálás, nálunk abszolút ötös osztályzatot kap😉😘Először voltunk, de nem utoljára! Mindenkinek ajánljuk az éttermet a párommal!!

    Zoltán Kiss Avatar Zoltán Kiss
    november 16, 2019

    positive review  Amikor arra járunk mindig bemegyünk. Még soha nem csalódtunk. Minden tökéletes. Kedvenc éttermeink egyike!

    Bényi Kornélia Avatar Bényi Kornélia
    október 23, 2017
  • Viktor Váradi Avatar Viktor Váradi
    szeptember 4, 2016

    negative review  Ma vacsoraztunk nalatok. Az etlapon szereplo 30.-as szamu etelt kertuk. Leves finom, azonban sós. A főétel ami az etlap szerint grillezett csirke csikok, feta sajtos ontetbol, tocsnibol es grill zoldsegekbol tevodik ossze egyszoval mondva minosithetetlen volt. A feta sajtos ontet sajnos meg nyomokban sem tartalmazott feta sajtot, a tocsi - a tocsni kesziteset egy webszakacskonyvben el kellene sajatitani, a zoldsegek kozul valamelyik iszonyatosan keseru volt, a csibehus pedig sos. Ez az egesz egy olyan osszizvilagot adott, amelyhez utolag hiaba kertem majonezt, ami megjegyeznem egy felvizezett feher vizes ontet volt... A hangulatot tovabb fokozza, hogy olyan nagy a csend az egesz etteremben, hogy diszkret beszelgetest sem tesz lehetove, temetoi hangulat. Jol esne halk zene, bar ez mar nem segit, ugysem terek vissza ide tobbet. Koszonom!

    Zoltán Téglás Avatar Zoltán Téglás
    június 16, 2017

    positive review  Nagyon finomat ettünk, gyors és figyelmes kiszolgálásban volt részünk!

    Anett Kovalcsik Avatar Anett Kovalcsik
    június 10, 2017

    positive review  Finom ételek, gyors és udvarias kiszolgálás, szép és igényes környezetben. Ha erre járunk sose hagyjuk ki!

    Krisztián Pécskai Avatar Krisztián Pécskai
    július 25, 2021

    negative review  -1111111111

    Jázmin Lőre Avatar Jázmin Lőre
    július 20, 2018

    positive review  Nagyon kellemessen csalodtam szuper etterem gusztusos etelek szuper felszógalas egy minusz van csak de ezt tudom nem kotelezo az hogy az etlap nincs szlovak nyevben igy a tarsaimmal kik csak szlovakul tudtak nekem kellett leforditanom az egesz etlapot. Az en meglatasom mint szinten vendeglatos ha a szemelyzet nem is beszeli a kornyezo orszagok nyelvet jo volna kinyomtatni 2-3 etlapot a szomszedos nyelven.

    Jan Horvath Avatar Jan Horvath
    október 29, 2017

    positive review  A tálalás, a személyzet kifogástalan.

    István Urbanics Avatar István Urbanics
    december 28, 2019

    Moni Horváth Avatar Moni Horváth
    július 9, 2016

    positive review  Szuper ételek, kedves kiszolgálás, jó árak! Nagyon jól éreztük magunkat!

    Beke Brigitta Avatar Beke Brigitta
    december 22, 2019

    positive review  Finom ételek, kulturált környezetben. Ha arra felé járunk mindig beugrunk egy sajtgombóc levesre. Udvarias kiszolgálás.

    György Keve Avatar György Keve
    július 18, 2020
  • positive review  

    Péter Nothart Avatar Péter Nothart
    december 17, 2017

    positive review  Nagyon finom volt minden fogás, a gyerek menü kimondottan értékelendő. A kiszolgálás kifogásolhatatlan. 🐶🐶🐶Állatbarát hely, a teraszon a kutyussal együtt fogyaszthattuk el a finomabbnál finomabb fogásokat.🐶🐶🐶 Csak ajánlani tudom és legközelebb megyünk :)⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

    Grásl Anna Fruzsina Avatar Grásl Anna
    május 22, 2020

    positive review  Isteni ételek, gyors és kedves kiszolgálás! Kedvenc helyünk, visszatérő vendégek vagyunk.🥰

    Todi Puti Avatar Todi Puti
    július 23, 2021

    positive review  

    Bán Lajos Avatar Bán Lajos
    március 12, 2017

    positive review  

    Rusňáková Szlanicska Gyöngyvér Avatar Rusňáková Szlanicska
    október 29, 2017

    positive review  

    Darázsi Piroska Avatar Darázsi Piroska
    május 17, 2017

    positive review  

    AnaBella Zsófia Balogh Avatar AnaBella Zsófia
    április 20, 2017

    positive review  Szuper hely.Szeretünk ide jönni.👍😍

    Éva Ruttnerné Avatar Éva Ruttnerné
    január 26, 2020

    Telefonos megrendelés alapján nagyon finom, nagyon bőséges tálakat kaptunk. Nagyon köszönöm

    Ungerhoferné Sz Anikó Avatar Ungerhoferné Sz
    július 2, 2017

    negative review  Szeretünk ide járni. Finomak az ételek, nekünk azzal van gondunk hogy a szükségesnél több só van az ételekben. Egy ebéd utàn a kutat tudnànk kiinni. Reméljük ezen tudnak vàltoztatni.

    Ilona Vizkocsil Avatar Ilona Vizkocsil
    április 25, 2017